Oteliniyorumla.com

Otel çalışanlarına özel yorum sitesi

OTELLERE İÇERİDEN BAKIŞ…

Oteliniyorumla.com, size otellere içeriden bakma imkanı sağlayan bir web sitesi. Otellere ait, çalışan yorumlarına, maaşlara, çalışma ortamlarına ve çok yakında daha fazlasına ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz bir platform.

Özünde herkes anlamlı ve kendine uygun bir iş arayışı içerisindedir. Verdiğimiz emeklere değsin isteriz. Ailemizden uzakta geçirdiğimiz tüm saatlerin boşa gitmediğini bilmek ve yüksek bir amaca hizmet ettiğimize, yaptığımız işle dünyayı daha bir yere dönüştürdüğümüze inanmak isteriz.
Biz şunu fark ettik ki, insanlar en çok adaletli bir kazanç elde ettiklerinden emin olmak istiyor. Farklı iş ve performansların farklı maaşlar getireceğini bilerek, sadece yaptıkları işin karşılığını aldıklarından emin olmak istiyorlar. Bu konuda şeffaflık sağlanması, maaş ve çalışma koşullarıyla ilgili bilgilerimizi bir üst seviyeye taşıyacaktır. Bu kanıya hem içsesimizi dinleyerek hem de araştırmalarımıza dayanarak varıyoruz. Çalışanların %90’dan fazlası çalıştıkları pozisyona ait hem otel içindeki hem de piyasadaki benzer maaşları bilmek istediklerini söylüyorlar.

Bu yüzden biz de, bu bilinmeyen perdeyi aralamak ve gerekli bilgiye erişmeyi sağlamak için bu siteyi kurduk. Fakat devamını yardımınız olmadan, tek başımıza getiremeyiz. Halen çalışıyorsanız veya son üç yılda bir işiniz olduysa, siz de hikayenizi anlatın – tabi ki anonim / gizli olarak. Yorum veya maaş bilgisi girin, sonra da arkadaşlarınızı davet edin. Ancak birlikte çalışırsak maaş ve şirket kültürüne ait kapıların aralanıp insanların şirketleri araştırmasının normalleştiği bir algı oluşturabiliriz. Biz burada her şeye yeni başlıyoruz ve umarız siz de geribildirimlerinizle bize bu yolda yardımcı olursunuz. Ne kadar çok bilgi toplarsak, verileri paylaşmak için o kadar çok yöntemimiz olur ki asıl fayda o zaman ortaya çıkacaktır. Neden bahsettiğimizi anlamak için sitemizi incelemenizi öneriyoruz. Orada yepyeni bir bilgi dünyası var ve sizin yardımınızla çok daha fazlasını ortaya çıkaracağımıza inanıyoruz.

Oteliniyorumla.com’a hoş geldiniz…

www.oteliniyorumla.com